Шановний Благодійний фонд “Леруа Мерлен Солідарність”,

Серцем і душею ми, співвласники багатоквартирного будинку по вулиці Київській, 51 у місті Ірпінь, наповнені глибокою вдячністю за вашу надзвичайну підтримку та безцінну небайдужість у найтяжчий момент нашого життя.

Завдяки вашій щедрості та надзвичайно важливим будівельним матеріалам, які ви надали, наш будинок здолав неможливе – відновився після величезних пошкоджень, завданих агресією Російської Федерації. Сьогодні наші квартири більше не потопають, а ми впевнено рухаємося вперед.

Особлива подяка вам за вашу допомогу у відновленні даху нашого будинку. Цей етап був особливо складним, через непорядні дії підрядника, бо матеріали, які були передані нам для ремонту, були частково зіпсовані. Ми вимушені були звертатися до вас з проханням про повторну допомогу, і ви відгукнулися негайно, допомагаючи нам подолати нові труднощі та затримки.

Ваша відданість та безкорислива підтримка, незважаючи на усі перешкоди, були просто неймовірними. Ви показали, що справжній дух солідарності і підтримки не знає кордонів, і ваша допомога дала нам силу відновити не лише будинок, а й віру у єдність і доброту.

Ми надзвичайно вдячні за вашу ініціативу, професіоналізм та великі душі, які допомогли зробити цей проект успішним. Ви стали надійними союзниками нашої спільноти у надзвичайно важкий час, і ми вам вдячні з-за всього серця.

Ваша підтримка стала кріпкою основою для наших подальших зусиль у розвитку будинку. Ми обіцяємо, що не підведемо вас і будемо докладати максимум зусиль, щоб віддячити за вашу щедрість і доброту.

Дякуємо, Ірпінська міська рада за допомогу у вирішенні багатьох питань та сприянню відбудові.

З щирою вдячністю,

Голова правління ОСББ “ДУБ-ОК” Володимир Михайлович Гусак та всі мешканці будинку по вул. Київській, 51, м. Ірпінь.

Допомогти фінансово та пришвидшити відновлення, в два кліки за посиланням: https://www.liqpay.ua/uk/checkout/privat24/checkout_1691152639835811_5947746_9O39Z3g0gIBruoetvyvz

Допис на Facebook